W samorządach

Wywiad z prezesem PTWP Wojciechem Kuśpikiem - zaproszenie na Samorządowe Forum Kapitału i Finansów.

Redaktor Naczelny Wspólnoty Janusz Król oraz prezes PTWP Wojciech Kuśpik zapraszają na XXII Samorządowe Forum Kapitału i Finansów, które odbędzie się w dniach 7 - 8 października w Katowicach.

PTWP jest operatorem Centrum Kongresowego w Katowicach, największego i najnowocześniejszego obiektu kongresowego w Polsce, a prezes Wojciech Kuśpik jest pomysłodawcą i organizatorem Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Dzięki znakomitym warunkom tworzonym przez MCK oraz inwencji prezesa Kuśpika EKG stał się największą imprezą biznesową w tej części Europy i zdystansował niegdyś słynne Forum Ekonomiczne w Krynicy.

Organizowane przez Wspólnotę Samorządowe Forum Kapitału i Finansów jest jedną z najważniejszych imprez dziejących się w katowickim kompleksie konferencyjnym. XXII SAMORZĄDOWE FORUM KAPITAŁU I FINANSÓW 7 - 8 PAŹDZIERNIKA 2024 Zarejestruj się dziś! - https://www.samorzadoweforum.pl/rejestracja/

Rozmawia Janusz Król - redaktor naczelny PST Wspólnota z Wojciechem Kuśpikiem podczas XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

 

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane