W samorządach

Przewodniczący rady miejskiej z Konina mistrzem Polski w tenisie

Prawie 60 zawodników i prawie 100 rozegranych spotkań – na kortach w Koninie zakończyły się jedenaste Mistrzostwa Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym.

Dziewiąty raz z rzędu w kategorii VIPów wygrał przewodniczący Rady Miasta Konina Wiesław Steinke. W finale pokonał 6/1 6/1 Stanisława Pochyluka z Połajewa.

W kategorii do 45 lat wygrał Adam Stańczuk z Gorzowa Wielkopolskiego. Pokonał w finale 6/4 5/7 10/7 Jarosława Różyckiego z miejscowości Mściwojów.

W kategorii 45-54 lata mistrzem został Daniel Bednarek szef Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kleczewie. W finale pokonał Dariusza Cenkiela 6/3 6/3.

W kategorii plus 54 lata wygrał Wiesław Księski ze Świdnika. Pokonał Jerzego Conradi z Redy 6/1 6/1.

Mistrzowską parą deblową zostali Wiesław Księski i Jerzy Conradi, którzy w finale pokonali parę: Paweł Szmalc z Torunia i Jarosław Różycki z Mściwojowa.

W turnieju pocieszenia wygrał Maciej Nowak z Szamocina.