W samorządach

Związek Miast Polskich przyłącza się do WOŚP

Na aukcję wystawia możliwość zagrania meczu piłki nożnej w barwach reprezentacji ZMP.

„My także chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! Zdecydowaliśmy, że na aukcję Allegro dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawimy możliwość zagrania meczu w barwach reprezentacji Związku Miast Polskich” – deklaruje. „Związek Miast Polskich chce żyć zdrowo w zdrowym świecie i przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gramy dosłownie i to do jednej bramki! Ramię w ramię z prezydentami, burmistrzami i innymi samorządowcami z naszej organizacji!”.

W bieżącym roku reprezentacja ZMP planuje mecze m.in. z reprezentacją watykańskiej Gwardii Szwajcarskiej, polskich artystów oraz Słowenii. Zespół chce przygotować się jak najlepiej do kolejnych Europejskich Mistrzostw Burmistrzów i Prezydentów w piłce nożnej, które odbędą się w 2024 r. w Niemczech. Osoba, która wylicytuje mecz, będzie miała zatem niepowtarzalną okazję, aby jednocześnie wzmocnić drużynę, a także pomóc innym żyć zdrowo w zdrowym świecie i wygrać z sepsą!

Link do aukcji:  https://allegro.pl/oferta/mecz-w-kadrze-reprezentacji-zwiazku-miast-polskich-13174084264

 

 

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane