Konferencje

Zapraszamy na Międzynarodowe Zawody Drwali w Bobrowie

6 i 7 lipca 2024, Bobrowa

6 i 7 lipca 2024 r. odbędą się Międzynarodowe Zawody Drwali w Bobrowie, które organizowane będą już po raz dwudziesty trzeci. W zmaganiach o miano najlepszego drwala wezmą udział zawodnicy m.in. z Niemiec,  Francji, Słowacji, Czech i Polski. 

Jest to jedna z największych imprez tego typu w Europie. Zawodnicy zmagać się będą w konkurencjach sprawnościowych, odbywających się na przygotowanym i wydzielonym polu na placu rekreacyjno-sportowym w Bobrowie, a wszystko to pod okiem zgromadzonych widzów. Organizatorzy przygotowali dodatkowo dla wszystkich moc atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

            PST Wspólnota objęła patronat nad wydarzeniem. W imieniu organizatorów XXIII Międzynarodowych Zawodów Drwali w Bobrowie zapraszamy serdecznie do udziału w imprezie. 

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane