W samorządach

Zdobądź certyfikat „Gmina Przyjazna Turystom”

Pismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” wraz z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym oraz firmą 3Step Sp. z o. o. ogłasza ogólnopolski konkurs na gminę najbardziej przyjazną turystom. Do Wygrania cenne nagrody!

Jeżeli Twoja gmina wykorzystuje swój potencjał krajobrazowy i kulturowy, by w ciekawy i niestandardowy sposób przyciągnąć do siebie turystów nie zwlekaj i zgłoś ją już dziś do konkursu „Gmina przyjazna turystom”.

 

Nie ważne, czy w Twoje gminie znajdują się zabytki na miarę paryskiego Luwru. Nie ważne, czy leży w górach, nad morzem, czy nad jeziorem. Nie ważne czy jest małą gminą wiejską czy wielkim miastem. Jeżeli tylko potrafisz sprawić by do Twojej gminy turyści nie tylko chętnie przyjeżdżali, ale i dobrze się w niej czuli, to szukamy właśnie jej.

 

Jeżeli chcesz, żeby Twoja gmina wzięła udział w konkursie na gminę, która w sposób najciekawszy, najbardziej kreatywny a przy tym nieszablonowy przyciąga turystów nie zwlekaj. Na zgłoszenia czekamy do 20 marca!

 

Laureaci konkursu otrzymają certyfikaty - "Gmina Przyjazna Turystom". Ponadto nagrodami dodatkowymi, dla laureatów miejsc od 2 do 6 będzie umieszczenie 5 szlaków turystycznych na nowoczesnej internetowej platformie turystycznej byStep.pl.

 

Nagrodą główną dla gminy, która zajmie pierwsze miejsc jest turystyczna aplikacja mobilna przygotowana specjalnie dla niej przez firmę 3Step Sp. z o. o.

 

Kliknij TUTAJ po więcej szczegółów

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane