Kultura

Zapraszamy na 2. edycję Mistrzostw Polski Samorządowców w golfie

fot. Pixabay

Mistrzostw Polski Samorządowców w golfie odbędą się 10-11 czerwca na Karolinka Golf Park. W tym roku wydarzeniu towarzyszyć będzie konferencja dla jednostek samorządu terytorialnego dotycząca zielonej energii. To unikalne w skali kraju spotkanie dla pracowników samorządowych połączone z grą lub nauką gry w golfa.

Zeszłoroczna edycja dowiodła, iż wydarzenia integrujące środowisko samorządowców są potrzebne i cieszą się sporym zainteresowaniem. W tym roku formuła spotkania została poszerzona o konferencję, aby jak najlepiej wykorzystać czas spotkania na Karolinka Golf Park.

Spotkanie w Karolinka Golf Park to doskonała okazja do poszerzenia swoich kontaktów, dyskusji, znalezieniu rozwiązań, podzielenia się swoimi doświadczeniami w temacie projektów i praktyk samorządowych. To także okazja do spędzenia wspólnie czasu, integracji środowiska oraz oczywiście sportowej rywalizacji.

Turniej Mistrzostwa Polski Samorządowców składa się z dwóch 9-dołkowych rund rozgrywanych kolejno 10 i 11 czerwca.  Zawodnicy będą rywalizować w klasyfikacji indywidualnej stableford netto ¾ hcp. W zależności od ilości zawodników przewidziany jest także format drużynowy.

Obok turnieju dla osób niegrających przewidziana jest akademia golfa. Samorządowcy, którzy  jeszcze nie grają w golfa będą mogli spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu.

Wydarzenie współorganizowane jest przez Województwo Opolskie, Gminę Gogolin oraz Opolski Klub Golfowy.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się tutaj: www.karolinkagolfpark.pl/zapraszamy-na-2-edycje.../.

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane