W samorządach

Pierwsze samorządy już mają swoje mapy inwestycji

Na wiosnę odbędą się kolejne wybory samorządowe, wielu włodarzy już teraz się do nich przygotowuje pokazując swoje dokonania z ostatniej kadencji.

Już kilkunastu włodarzy postanowiło to zrobić w innowacyjny sposób prezentując wszystkie inwestycje samorządu w jednym miejscu.

W ten sposób wójtowie, burmistrzowie, starostowie i prezydenci mogą pokazać mieszkańcom swoją skuteczność przed najbliższymi wyborami.

„Zaufało nam już kilkanaście samorządów, głównie włodarzy, którzy ubiegać się będą o głosy w kolejnych wyborach. Zazwyczaj chcą oni w prosty i przejrzysty sposób pokazać wszystkie inwestycje w jednym miejscu. Nasze mapy trafiają na strony internetowe samorządu, tak aby mieszkańcy mogli zobaczyć co zrealizowano w ich okolicy. Mapy są także prezentowane na spotkaniach z wyborcami oraz są wykorzystywane do podsumowania dokonań włodarza. Narzędzie to skierowane jest do obecnie urzędujących włodarzy. Jest to dla nich pewien handicap, gdyż mają za sobą dokonania z poprzedniej lub kilku kadencji” - mówi Dawid Fórmański odpowiedzialny za realizację map.

Pierwsze mapy inwestycji zostały już oddane do użytku:
kalisz.mapa-inwestycji.pl
wagrowiec.mapa-inwestycji.pl
ostrzeszow.mapa-inwestycji.pl

Kolejnych kilkanaście map jest na etapie finalizacji umów lub realizacji.

 

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane