Samorządowe Forum

Konrad Pokora - prezydent Zduńskiej Woli mówi o XXI Samorządowym Forum Kapitału i Finansów

W XXI Samorządowym Forum Kapitału i Finansów wziął udział prezydent Zduńskiej Woli Konrad Pokora, który jako panelista uczestniczył w debacie „Zeroemisyjność i OZE kluczem do sukcesu transformacji energetycznej?”. Po swoim panelu podkreślał: – Samorządowe Forum Kapitału i Finansów w Katowicach jest to jedno z największych i najważniejszych spotkań samorządowców z całej Polski, gdzie możemy wymieniać doświadczenia i zdobywać informacje na tematy, które nas interesują.

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi:

 


Już dziś zachęcamy do uczestnictwa w XXII Samorządowym Forum Kapitału i Finansów, które odbędzie się 7-8 października 2024 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach!

Najnowsze aktualności dotyczące Samorządowego Forum Kapitału i Finansów dostepne są na stronie: https://www.samorzadoweforum.pl/aktualnosci/ oraz w social mediach wydarzenia:
- Facebook: https://www.facebook.com/samorzadoweforum
- Linkedin: www.linkedin.com/showcase/samorzadoweforumkapitaluifinansow

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane