W samorządach

Wybrano nowe władze Unii Miasteczek Polskich

Fot. UMP

W Warszawie, 11 września, podczas IV Forum Miasteczek Polskich odbyło się walne zgromadzenie członków stowarzyszenia Unia Miasteczek Polskich. Podczas spotkania wybrano nowe władze UMP. Prezesem ponownie został Grzegorz Cichy, burmistrz Proszowic.

 

Władze Unii Miasteczek Polskich kadencji 2024-2029: prezes – Grzegorz Cichy (burmistrz Proszowic), wiceprezesi – Eugeniusz Gołembiewski (burmistrz Kowala), Tomasz Gromala (wójt Lipnicy Murowanej), Arkadiusz Kosiński (burmistrz Brwinowa); członkowie zarządu: Paweł Banasik (burmistrz Lipna), Krzysztof Kaczmarski (burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej), Grzegorz Kłoczko (przedstawiciel Olecka), Bogusław Kmieć (burmistrz Sędziszowa Małopolskiego), Daniel Kożuch (wójt Śliwic), Michał Pasieczny (burmistrz Rumi), Michał Rudzki  (burmistrz Karczewa), Michał Siembab (burmistrz Pakości), Małgorzata Więckowska (burmistrz Nowego Wiśnicza).
W skład nowej komisji rewizyjnej weszli: Michał Piszczek (wójt Gminy Sadki), Mieczysław Sawaryn (burmistrz Gryfina)oraz Jolanta Szewczun (burmistrz Dzierzgonia).

 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane