Zarządzanie w samorządzie

Drzewo kampanii wyborczej 2.0, czyli jak wygrać wybory

Wydanie:

papierowe

Dostępność:

w magazynie

Autor:

Sergiusz Trzeciak

ISBN

978-83-968050-0-3

Twój przewodnik do wygranych wyborów:
– Kontynuacja bestsellera – Drzewa Kampanii Wyborczej
– 400 stron porad praktyka
– Książka w twardej oprawie ze wstążką
– Dziesiątki przykładów i ćwiczeń
– Schematy wyborcze
– Przydatne lektury
– Interaktywne kody QR
– Aktualne trendy w Polsce i za granicą
– Rozbudowany moduł mediów społecznościowych

87,00 zł

Opis:

Książka ta jest nowym, uaktualnionym i rozbudowanym wydaniem Drzewa kampanii wyborczej, które po raz pierwszy ukazało się w 2014 roku. Od tego czasu w komunikacji politycznej zaszło wiele zmian, szczególnie jeśli chodzi o prowadzenie kampanii wyborczej w internecie. 

Adresatami niniejszej publikacji są kandydaci w wyborach, osoby zaangażowane w kampanię wyborczą, politycy działający na szczeblu krajowym i samorządowym, eksperci oraz specjaliści PR, a także obserwatorzy życia politycznego, którzy chcą zrozumieć rządzące nim mechanizmy.

W swojej książce, doktor Sergiusz Trzeciak prezentuje autorską koncepcję kampanii wyborczej. Opierając się na metaforze drzewa doradza, jak wygrać wybory. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z partiami i kandydatami „Drzewo kampanii wyborczej 2.0” to nie tylko aktualne kompendium wiedzy, ale także przejrzysty przewodnik.

Książka ma interaktywny charakter, dlatego w trakcie lektury będziesz potrzebował dwóch narzędzi: ołówka i smartfona lub komputera. Ołówek będzie niezbędny do uzupełniania ćwiczeń, a smartfon lub komputer do przeglądania przykładów (w formie kodów QR), które mogą stanowić dobry wzorzec i inspirację. 

Dzięki książce „Drzewo kampanii wyborczej, czyli jak wygrać wybory”:

  • • przygotujesz skuteczną strategię kampanii wyborczej,

  • • udoskonalisz swoje wystąpienia publiczne,

  • • nauczysz się prowadzić kampanię bezpośrednią,

  • • przygotujesz atrakcyjne materiały wyborcze,

  • • dowiesz się, jak skutecznie współpracować z mediami,

  • • nauczysz się efektywnie wykorzystywać internet.

Wciąż wahasz się nad zakupem? Zobacz przykładowy rozdział:

(POBIERZ PDF)

Kilka słów o autorze:

Z jego szkoleń i doradztwa skorzystało dotychczas kilka tysięcy kandydatów, wśród nich około trzystu parlamentarzystów z różnych krajów oraz tysiące wójtów, burmistrzów, prezydentów i radnych różnych szczebli. Pracował nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach Europy, Azji czy Afryki Północnej, gdzie jako konsultant i trener OBWE oraz innych organizacji międzynarodowych pomagał budować i rozwijać partie polityczne oraz kształcić liderów politycznych i kandydatów startujących w wyborach. 

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane