W samorządach

Działania CSR Grupy Azoty SA w lokalnych środowiskach wywiad z Adamem Leszkiewiczem

Nowy prezes Grupy Azoty SA opowiada Wspólnocie o przykładach działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Grupa Azoty jest największym polskim koncernem chemicznym działającym w wielu miejscowościach na terenie Polski.

Jako wielki inwestor, podatnik i pracodawca ma ogromny wpływ na życie wspólnot lokalnych, ale nie ogranicza się do tego. Podejmuje na rzecz mieszkańców miast, w których działa różne inicjatywy z zakresu wsparcia inwestycji, sportu, kultury i edukacji. Okazuje się, że dobra współpraca zarządu przedsiębiorstwa z władzami samorządowymi daje obu stronom wymierne korzyści.

Rozmawia Janusz Król - redaktor naczelny PST Wspólnota z Adamem Leszkiewiczem - prezesem Grupy Azoty SA podczas XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane