Prenumerata

Dwutygodnik WSPÓLNOTA, prenumerata ROCZNA na 2024 r. - wersja elektroniczna

Prenumerata:

1 rok

Wydanie:

elektroniczne

Dostępność:

w magazynie

Najważniejszy w Polsce dwutygodnik w całości poświęcony jednostkom samorządu terytorialnego. Od 1990 roku dostarczamy fachową wiedzę we współpracy z czołowymi ekspertami i doświadczonymi samorządowcami. To obowiązkowa lektura dla pracowników urzędu, radnych i partnerów samorządu.

1.300,00 zł

Opis:

Co otrzymujesz jako czytelnik WSPÓLNOTY:

PRAWO: Aktualne informacje z praktycznym komentarzem, analizy oraz możliwość zadawania pytań naszym ekspertom.

PRAKTYKĘ: Doświadczeni urzędnicy, radni i eksperci samorządowi dzielą się poradami na temat rozwiązań organizacyjnych, technicznych i praktyki urzędowej.

OPINIE: Prezentujemy różnorodne perspektywy i spojrzenia na bieżące tematy dyskutowane w samorządach.

TRENDY: Przedstawiamy innowacyjne rozwiązania. Wybieramy najciekawsze i najskuteczniejsze, podpowiadamy jak je zastosować.

RANKINGI: Regularnie publikujemy zestawienia będące wskaźnikiem jakości pracy urzędów i pokazujące skuteczność starań o rozwój jednostek samorządowych.

PARTNERZY SAMORZĄDOWI: Poznajesz dzięki nam najlepsze produkty oferowane samorządom. Współpracujemy z firmami technologicznymi, informatycznymi i doradczymi, które przygotowują praktyczne rozwiązania dla jednostek samorządu terytorialnego.

We WSPÓLNOCIE znajdą Państwo pogłębione analizy prawne dotyczące ważnych zagadnień administracyjnych, skupiamy się na aspektach ekonomiczno-finansowych, poruszamy tematy ustroju samorządu, finansowania i organizacji oświaty, zagadnień dotyczących gospodarki komunalnej, mieszkalnictwa oraz ekologii czy innowacji w samorządach.

Publikujemy artykuły, które pomagają  czytelnikom prowadzić sprawy z uwzględnieniem aktualnej linii orzeczniczej i unikać błędów nierzadko skutkujących konsekwencjami finansowymi bądź prawnymi. WSPÓLNOTA w każdym wydaniu prezentuje liczne opinie i doświadczenia samorządowców z różnych jednostek ukazując, na jakie problemy natrafiają oni w swej codziennej pracy oraz jak sobie z nimi radzą. 


Zamawiając roczną prenumeratę WSPÓLNOTY na 2024 r. zyskujesz:

BEZPŁATNY STAŁY DODATEK „KURIER PRAWNY”
Kompleksowo omawia najważniejsze zmiany, analizuje ich skutki oraz przypomina o ważnych terminach. Zawiera artykuły szczegółowo omawiające ważne i aktualne zagadnienia prawne.

BEZPŁATNY DOSTĘP DO WYDAŃ ARCHIWALNYCH WSPÓLNOTY
18 lat archiwum, w którym znajdują się analizy, odpowiedzi na pytania prawne, wywiady oraz informacje samorządowe w wersji elektronicznej dostępne 24/h.

BEZPŁATNE PORADY PRAWNE
Nasi prawnicy czekają na pytania od prenumeratorów. Odpowiedzi udzielane są pisemnie, a najciekawsze z nich dodatkowo publikowane na łamach WSPÓLNOTY

BEZPŁATNY DOSTĘP DO WYDANIA ELEKTRONICZNEGO
Przy zakupie 10 prenumerat otrzymają Państwo dostęp do wydania elektronicznego WSPÓLNOTY, dzięki czemu lektura pisma możliwa jest również na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.


Prenumeratę zamówią Państwo:
-
w naszym sklepie internetowym,
- za pomocą formularza,

- e-mailowo: handlowy@municipium.com.pl
- telefonicznie:  22 242 80 44, fax: 22 242 80 57

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane