Prenumerata

Dwutygodnik WSPÓLNOTA, prenumerata PÓŁROCZNA na 2024 r., - wersja papierowa

Prenumerata:

6 miesięcy

Wydanie:

papierowe

Dostępność:

w magazynie

Najważniejszy w Polsce dwutygodnik w całości poświęcony jednostkom samorządu terytorialnego. Od 1990 roku dostarczamy fachową wiedzę we współpracy z czołowymi ekspertami i doświadczonymi samorządowcami. To obowiązkowa lektura dla pracowników urzędu, radnych i partnerów samorządu.

715,00 zł

Opis:

Co otrzymujesz jako czytelnik WSPÓLNOTY:

PRAWO: Aktualne informacje z praktycznym komentarzem, analizy oraz możliwość zadawania pytań naszym ekspertom.

PRAKTYKĘ: Doświadczeni urzędnicy, radni i eksperci samorządowi dzielą się poradami na temat rozwiązań organizacyjnych, technicznych i praktyki urzędowej.

OPINIE: Prezentujemy różnorodne perspektywy i spojrzenia na bieżące tematy dyskutowane w samorządach.

TRENDY: Przedstawiamy innowacyjne rozwiązania. Wybieramy najciekawsze i najskuteczniejsze, podpowiadamy jak je zastosować.

RANKINGI: Regularnie publikujemy zestawienia będące wskaźnikiem jakości pracy urzędów i pokazujące skuteczność starań o rozwój jednostek samorządowych.

PARTNERZY SAMORZĄDOWI: Poznajesz dzięki nam najlepsze produkty oferowane samorządom. Współpracujemy z firmami technologicznymi, informatycznymi i doradczymi, które przygotowują praktyczne rozwiązania dla jednostek samorządu terytorialnego.

We WSPÓLNOCIE znajdą Państwo pogłębione analizy prawne dotyczące ważnych zagadnień administracyjnych, skupiamy się na aspektach ekonomiczno-finansowych, poruszamy tematy ustroju samorządu, finansowania i organizacji oświaty, zagadnień dotyczących gospodarki komunalnej, mieszkalnictwa oraz ekologii czy innowacji w samorządach.

Publikujemy artykuły, które pomagają  czytelnikom prowadzić sprawy z uwzględnieniem aktualnej linii orzeczniczej i unikać błędów nierzadko skutkujących konsekwencjami finansowymi bądź prawnymi. WSPÓLNOTA w każdym wydaniu prezentuje liczne opinie i doświadczenia samorządowców z różnych jednostek ukazując, na jakie problemy natrafiają oni w swej codziennej pracy oraz jak sobie z nimi radzą. 


Prenumeratę zamówią Państwo:
-
w naszym sklepie internetowym,
- za pomocą formularza,

- e-mailowo: handlowy@municipium.com.pl
- telefonicznie:  22 242 80 44, fax: 22 242 80 57

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane