W samorządach

06.05.2014

Kamery na ulicach widzą niewiele

Systemy monitoringu służą karaniu kierowców, a nie chuliganów – alarmuje NIK. Ale jak może być inaczej, skoro w Zamościu jeden operator musiał obserwować obraz z nawet 80 kamer!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane