W samorządach

Zapraszamy na XVIII Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

03.09.2020

Kongres Skarbników i dyskusja o budżetach, Zjazd Sekretarzy, a więc m.in. organizacja urzędu w sytuacjach kryzysowych, PPK dla początkujących i zaawansowanych, warsztaty, wyjaśnienia ekspertów – to główne elementy 6 ścieżek tematycznych tegorocznego Samorządowego Forum Kapitału i Finansów. Czekamy na was 7-8 w Katowicach!

Zapraszamy do udziału w XVIII Samorządowym Forum Kapitału i Finansów‼️ Z miastem Katowice, które jest współgospodarzem wydarzenia, gwarantujemy jakość merytoryczną paneli i wystąpień oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa.

W ramach Forum odbędą się 4 sesje plenarne oraz 6 ścieżek tematycznych:

> Kongres Skarbników Polskich Samorządów

Tematem będzie przyszłoroczny budżet i wieloletnie prognozy finansowe, a także kolejna perspektywa finansowa UE. Będziemy dyskutować o tym jak nie dać się kryzysowi i „spiąć budżet”.

> Zjazd Sekretarzy

Poza tematem organizacji urzędu w sytuacjach kryzysowych będziemy m.in. rozmawiać z Rzecznikiem Małych Średnich Przedsiębiorstw Adamem Abramowiczem na temat planów zmian w przepisach dotyczących odpowiedzialności dyscyplinarnej urzędników samorządowych.

> Pracownicze Plany Kapitałowe w JST

To będzie już ostatni dzwonek na rozpoczęcie przygotowań. Nie martwcie się jednak. Przyjeżdżając do nas dowiecie się od A do Z jak wdrożyć PPK od ekspertów. Wszystko zakończą warsztaty, a na miejscu będzie możliwość rozmowy ze specjalistami z tej dziedziny w kuluarach i podczas paneli. Zaawansowani też znajdą coś dla siebie, bo w trakcie paneli postaramy się zagłębiać we wszystkie niuanse.

> Miasto Przyszłości

Od analizy big data po dyskusje o wykorzystaniu dronów w mieście oraz rozwiązaniach typu smart city.

> Gospodarka Komunalna

Wiele miejsca poświęcimy transformacji energetycznej oraz problemom ciepłownictwa.

> Nowoczesna Szkoła

Będziemy dyskutować o sensownych zmianach w finansowaniu edukacji oraz bieżących problemach w tym zdalnym nauczaniu, organizacji stacjonarnego nauczania w czasie pandemii i form hybrydowych.

 

 

Podczas Forum przy wejściach na gości czekać będą multimedialne w pełni bezdotykowe stacje do dezynfekcji dłoni od Budotechniki (www.budotechnika.com.pl). Nowoczesne dozowniki zagwarantują uczestnikom bezpieczny dostęp do płynu dezynfekującego przez cały czas trwania imprezy. Dzięki dużym nowoczesnym multimedialnym ekranom zaprezentują również program Forum, naszych partnerów i sponsorów oraz zasady bezpieczeństwa.

Wiemy, że zastanawiacie się i pytacie jak to wszystko będzie na miejscu zorganizowane. Oprócz różnego rodzaju urządzeń do dezynfekcji będą także bezdotykowe bramki mierzące temperaturę i wiele innych udogodnień.

Spotkajmy się w Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach!
Zarejestruj się już dziś‼️ http://www.samorzadoweforum.pl/rejestracja/

Partnerzy środowiskowi: Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej, Śląski Związek Gmin i Powiatów,Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski,Związek Powiatów Polskich

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów >>>