Akademia "Wspólnoty"

WPF – zmiana klasyfikacji budżetowej i zasady planowania zadań finansowanych z funduszy (z regulacji szczególnych)

Szkolenie w Akademii "Wspólnoty" odbędzie się 25 października o godz. 13.00 w ścieżce „Finanse samorządowe".

Klasyfikacja środków jakie uzyskują jednostki samorządu terytorialnego w związku z realizacją zadań dla których źródłem finansowania są środki pochodzące z funduszy stanowi przysparza wiele problemów ewidencyjnych, planistycznych i sprawozdawczych. Na szkoleniu poruszam kwestie dotyczące zasad klasyfikacji środków uzyskanych z funduszy utworzonych na podstawie ustaw szczególnych, powiązanie zasad klasyfikacji z planowaniem wieloletnim, obowiązki sprawozdawcze jednostek samorządu terytorialnego związane z ewidencją i realizacją zadań w zakresie świadczenia pomocy obywatelom Ukrainy.


Szkolenia Akademii „Wspólnoty” przeznaczone są dla wszystkich pracowników samorządowych i obejmują bardzo szeroki zakres tematyczny. Co ważne prowadzone są w formie online. Każdy urzędnik może więc odbyć szkolenie, prowadzone przez najlepszych fachowców z danej, wybranej przez siebie tematyki i uzyskać zaświadczenie ukończenia szkolenia, bez konieczności wyjazdu i bezpośredniego kontaktu z trenerem i innymi uczestnikami.

Więcej informacji o szkoleniach znajdą Państwo na stronie www.akademiawspolnoty.pl

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane