Konferencje

Targi Smart City Expo Poland 2022

25-26 października

Jesienią odbędzie się kolejna, trzecia edycja największych w Polsce targów nowoczesnych technologii miejskich Smart City Expo Poland. Tym razem organizatorzy zapraszają w dniach 25 - 26 października do Łodzi.

Smart City Expo Poland to jedyne w Polsce wydarzenie międzynarodowe, które całościowo podchodzi do tematu zastosowania nowoczesnych technologii w usługach miejskich i w zarządzaniu miastem. Organizatorzy przewidują, że w tym roku swoje produkty i usługi zaprezentuje minimum osiemdziesięciu wystawców, wśród których znajdują się takie firmy jak T-Mobile, PolCard from Fiserv, Asseco Data Systems, Orange, Forprogress czy Wizlink. Jak co roku będzie można spodziewać się także przedstawicieli firm zagranicznych. W 2022 roku wystawcami będą firmy z 4 kontynentów! Nowością jest zmiana lokalizacji imprezy z Warszawy na Łódź.

 - Zdecydowaliśmy się na przeniesienie Smart City Expo Poland do nowoczesnego obiektu, jakim jest Expo Łódź, ze względu na propozycję wsparcia, jaką otrzymaliśmy ze strony miasta. - mówi Piotr Łyżeń, dyrektor targów. - Kierunki rozwoju Łodzi zarówno w zakresie infrastruktury miejskiej jak i systemów zarządzania nią idealnie odpowiadają tematyce naszej imprezy. Myślę, że to będzie efektywna współpraca.

Targom tradycyjnie towarzyszyć będzie dwudniowa konferencja, poświęcona w całości zagadnieniom związanym z branżą smart city. W roli prelegentów wystąpią na niej przedstawiciele samorządów, świata nauki oraz największych polskich i zagranicznych firm dostarczających nowoczesne i innowacyjne rozwiązania i narzędzia dla miast.

Wydarzenie odbywa się pod honorowymi patronatami m.in..: Komisji Europejskiej, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Prezydenta Miasta Łodzi, Związku Miast Polskich oraz Unii Metropolii Polskich.


Bezpłatnej rejestracji na udział w targach i towarzyszącej im konferencji dokonać można pod adresem: www.smartcityexpo.pl/rejestracja