Akademia "Wspólnoty" W samorządach

Tarcza Antykryzysowa w Akademii „Wspólnoty”

25.03.2020

Wyjątkowa sytuacja wywołana pandemią COVID-19 wymaga wytężonej pracy, odwagi w podejmowaniu decyzji i wiedzy. Czas na szkolenia online! Trenerzy Akademii „Wspólnoty” pomogą ci swobodnie poruszać się po nowo uchwalanym prawie, a ich praktyczne, samorządowe ujęcie pomoże właściwie interpretować i wdrażać przepisy. Dla naszych klientów przygotowaliśmy nowe szkolenia. Sprawdź i zarejestruj się.

Szkolenia Akademii „Wspólnoty” przeznaczone są dla pracowników samorządowych i obejmują bardzo szeroki zakres tematyczny. Co ważne prowadzone są w formie webinariów. Każdy urzędnik może więc odbyć szkolenie, prowadzone przez najlepszych fachowców z danej, wybranej przez siebie tematyki i uzyskać certyfikat ukończenia szkolenia online, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z trenerem.

Obecne Akademia „Wspólnoty” to 13 ścieżek i kursów  pełnych szkoleń. Nasze szkolenia obejmują swoim zakresem najważniejsze obszary praktyki samorządowej: podatki lokalne, finanse samorządowe, prawo pracy, procedury administracyjne, dostęp do informacji publicznej. Reagujemy na bieżąco szkoląc z najnowszego prawa i orzecznictwa. Ponadto, przygotowujemy samorządy do nadchodzących zmian w prawie zamówień publicznych. Oferujemy także kursy cyberbezpieczeństwa, RODO i części ogólnej służby przygotowawczej.

W trakcie i po szkoleniu mogą państwo zadawać pytania, na które ekspert będzie przygotowywał odpowiedzi. Szybki test na koniec szkolenia pozwoli przypomnieć sobie najważniejsze rzeczy, a jego zaliczenie pozwala na otrzymanie certyfikatu. Przez ostatnie lata zaufało nam wiele samorządów, odbyło się setki szkoleń, podczas których przeszkoliliśmy tysiące pracowników JST.

Ze względu na wyjątkową sytuację przygotowujemy dla państwa nowe szkolenia oraz specjalną ofertę.

PRAWO PRACY

W najbliższym czasie odbędą się szkolenia z zakresu prawa pracy objaśniające regulacje wprowadzone specustawą i rozporządzeniami oraz ich wpływ na sytuację pracodawcy i pracownika. Nasi trenerzy zaproponują rozwiązania pomagające zorganizować pracę urzędu w sytuacji rosnącego ryzyka zakażenia pracowników Koronawirusem. Omówione zostaną m.in. przepisy dotyczące pracy zdalnej, prawda pracownika do odmowy wykonywania pracy, kwarantanny, a także organizacji badań okresowych w czasie epidemii.

TARCZA ANTYKRYZYSOWA

Przygotowane przez rząd projekty rozwiązań osłonowych obejmują wiele sfer życia. Nowe prawo dotknie też ważnych elementów prawa samorządowego. Cały czas śledzimy proponowane rozwiązania i przygotujemy szkolenia. Obejmą one w pierwszej kolejności m.in. zmiany w zakresie zamówień publicznych, finansów JST, kodeksu postępowania administracyjnego i prawa pracy.

PRACOWNICZE PLANY KAPITAŁOWE

Reagujemy też na zapotrzebowanie bieżące wynikające, podobnie jak ścieżka nowego prawa zamówień publicznych z rozwiązań wprowadzonych w zeszłym roku. Wchodzący od przyszłego roku obowiązek wdrożenia PPK w samorządach będzie nie lada wyzwaniem, na które trzeba się już przygotowywać. Krok po kroku przedstawimy najważniejsze elementy wdrożenia nowej instytucji i przedstawimy praktyczne pomysły.

 

Aktywuj bezpłatny okres próbny!

m.szulowska@municipium.com.pl

tel. 691 260 476

 

Zachęcamy do kontaktu i rejestracji na platformie: