Akademia "Wspólnoty" W samorządach

Tarcza Antykryzysowa w Akademii „Wspólnoty”

Wyjątkowa sytuacja wywołana pandemią COVID-19 wymaga wytężonej pracy, odwagi w podejmowaniu decyzji i wiedzy. Czas na szkolenia online! Trenerzy Akademii „Wspólnoty” pomogą ci swobodnie poruszać się po nowo uchwalanym prawie, a ich praktyczne, samorządowe ujęcie pomoże właściwie interpretować i wdrażać przepisy. Dla naszych klientów przygotowaliśmy nowe szkolenia. Sprawdź i zarejestruj się.

Szkolenia Akademii „Wspólnoty” przeznaczone są dla pracowników samorządowych i obejmują bardzo szeroki zakres tematyczny. Co ważne prowadzone są w formie webinariów. Każdy urzędnik może więc odbyć szkolenie, prowadzone przez najlepszych fachowców z danej, wybranej przez siebie tematyki i uzyskać certyfikat ukończenia szkolenia online, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z trenerem.

Obecne Akademia „Wspólnoty” to 13 ścieżek i kursów  pełnych szkoleń. Nasze szkolenia obejmują swoim zakresem najważniejsze obszary praktyki samorządowej: podatki lokalne, finanse samorządowe, prawo pracy, procedury administracyjne, dostęp do informacji publicznej. Reagujemy na bieżąco szkoląc z najnowszego prawa i orzecznictwa. Ponadto, przygotowujemy samorządy do nadchodzących zmian w prawie zamówień publicznych. Oferujemy także kursy cyberbezpieczeństwa, RODO i części ogólnej służby przygotowawczej.

W trakcie i po szkoleniu mogą państwo zadawać pytania, na które ekspert będzie przygotowywał odpowiedzi. Szybki test na koniec szkolenia pozwoli przypomnieć sobie najważniejsze rzeczy, a jego zaliczenie pozwala na otrzymanie certyfikatu. Przez ostatnie lata zaufało nam wiele samorządów, odbyło się setki szkoleń, podczas których przeszkoliliśmy tysiące pracowników JST.

Ze względu na wyjątkową sytuację przygotowujemy dla państwa nowe szkolenia oraz specjalną ofertę.

7 kwietnia - Prawa i obowiązki pracodawców i pracowników samorządowych w związku z epidemią SARS-COV-2

9 kwietnia - Zamówienia publiczne w okresie epidemii. Rozwiązania tarczy antykryzysowej

14 kwietnia - Tarcza antykryzysowa a zmiany w finansach jednostek samorządu terytorialnego

16 kwietnia - Tarcza antykryzysowa z perspektywy prawa pomocy publicznej – możliwości dla JST

21 kwietnia - Prawa i obowiązki pracodawców i pracowników w związku z epidemią. Najczęstsze problemy i ich rozwiązania

28 kwietnia - Udzielenie zamówienia klasycznego o wartości nieprzekraczającej progów unijnych w świetle nowegoPrawa zamówień publicznych

 

Aktywuj bezpłatny okres próbny!

m.szulowska@municipium.com.pl

tel. 691 260 476

 

Zachęcamy do kontaktu i rejestracji na platformie: