W samorządach

Konkurs “Interaktywna Mapa Inwestycyjna za złotówkę” - jak wziąć udział?

Obecna kadencja samorządu zbliża się do końca. Przed miastami czas podsumowań, ale też planowania kampanii wyborczej. Ostatnie cztery lata przypadły na trudny czas, jednak miasta nie wstrzymały najważniejszych inwestycji w regionie. Jak zatem podsumować mijającą kadencję samorządową? Jednym ze sposobów jest przedstawienie zrealizowanych inwestycji na interaktywnej mapie. Od 27 czerwca takie rozwiązanie będzie jeszcze łatwiej dostępne dla samorządów.

Interaktywna Mapa Inwestycyjna - dlaczego warto ją posiadać?

Coraz więcej miast decyduje się na prezentację informacji o mieście w formie interaktywnej mapy. I jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ pozwala przedstawić mieszkańcom najważniejsze lokalizacje, wydarzenia i inwestycje. Wydziały promocji widzą w interaktywnej mapie potencjał już w trakcie trwania kadencji samorządu, a szczególnie w okresie przedwyborczym. To wtedy interaktywna mapa staje się mocnym argumentem w trakcie kampanii samorządowej.

true

Jakie jeszcze zalety ma interaktywna mapa miasta?

> budowa zaufania wśród mieszkańców dzięki przejrzystej
> komunikacji,wzmocnienie działań promocyjnych inwestycji w regionie,
> zwiększenie świadomości mieszkańców na temat działań podejmowanych
> przez gminę,
> wydłużenie czasu spędzanego na korzystaniu z portalu miejskiego,
> poprawa atrakcyjności witryny internetowej gminy,
> zwiększenie grona osób, które korzystają z nowych inwestycji.

Interaktywna mapa inwestycyjna jest więc uzupełnieniem pozostałych działań promocyjnych. Dzięki przystępnej formie użytkownicy chętnie z niej korzystają i czerpią informacje o regionie. Trudno więc nie wykorzystać takiego narzędzia do wzmacniania wizerunku miasta w oczach mieszkańców.

true

Konkurs dla Miast i Gmin - Interaktywna Mapa za Złotówkę

Już 27 czerwca rusza konkurs skierowany do miast i gmin. Nagrodą główną jest przygotowanie interaktywnej mapy inwestycyjnej za symboliczną złotówkę. Dla pozostałych uczestników konkursu przygotowano atrakcyjne zniżki na przygotowanie interaktywnej mapy inwestycyjnej miasta.

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy przesłać krótki opis ostatnio zrealizowanej inwestycji (do 500 zzs.) wraz ze zdjęciami “przed” i “po” w wiadomości mailowej na adres kontakt@newsmap.pl. Termin nadsyłania prac upływa 15 lipca br. Szczegółowe informacje o zasadach oceny prac konkursowych i nagrodach dla uczestników konkursu znajdują się na stronie organizatora.

Organizatorem konkursu jest firma NewsMap sp. z o.o., która od 2016 roku specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań kartograficznych dla organizatorów wydarzeń oraz Jednostek Samorządu Terytorialnego. Wszystkie postanowienia organizacyjne znajdują się w  regulaminie konkursu, który dostępny jest również na stronie organizatora. Zapraszamy do udziału!

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane