Konferencje

Kongres EduHoryzonty

5-6 czerwca 2023, Zakopane

V Kongres EduHoryzonty zorganizowany dla dyrektorów i naczelników wydziałów oświaty, dyrektorów szkół, włodarzy samorządowych oraz dyrektorów Centrów Usług Wspólnych z całej Polski, jak co roku odbędzie się pod hasłem przewodnim „Oświata – nasza wspólna odpowiedzialność”. Dwudniowy kongres ma na celu stworzenie platformy do dyskusji i wymiany doświadczeń w zakresie edukacji oraz prezentację najnowszych trendów w dziedzinie nauczania i kształcenia. Wśród prelegentów znajdują się wybitni eksperci oświaty, którzy przedstawią najnowsze koncepcje i pomysły w dziedzinie oświaty.

Jak podkreśla organizator kongresu, VULCAN, wydarzenie ma zwrócić uwagę na potrzebę współpracy wszystkich podmiotów związanych z edukacją w Polsce. Wszystko po to, aby podnosić jakość nauczania.

– Oświata to nie tylko zadanie szkół i nauczycieli. To wyzwanie dla całego społeczeństwa. Dlatego ważne jest, aby wszystkie podmioty związane z edukacją działały wspólnie w celu zapewnienia najlepszego kształcenia dla młodych ludzi. Kongres EduHoryzonty to doskonała okazja do dyskusji i wymiany doświadczeń – mówi Jan Zięba, ekspert oświatowy w VULCAN, kierownik merytoryczny kongresu.

Podczas wydarzenia eksperci będą dyskutować na temat różnorodnych zagadnień związanych z polskim systemem oświaty. W programie przewidziano m.in. zaczerpnięcie inspiracji ze szwedzkiego systemu edukacji.

Kongres EduHoryzonty odbędzie się już 5-6 czerwca 2023 w Zakopanem, w hotelu BACHLEDA KASPROWY. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Nowa Era. Patronat medialny nad Kongresem objęło Pismo Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA.

Więcej informacji na:eduhoryzonty.vulcan.edu.pl

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane