Prenumerata

Prenumerata pisma WSPÓLNOTA na 2021 r., półroczna - wersja papierowa

Prenumerata:

6 miesięcy

Wydanie:

papierowe

Dostępność:

w magazynie

Najważniejszy w Polsce dwutygodnik w całości poświęcony jednostkom samorządu terytorialnego. Tworzony przez ekspertów i dziennikarzy dostarcza fachową wiedzę niezbędną urzędnikom w codziennej pracy. Jest obowiązkową lekturą wszystkich pracowników urzędu, radnych i partnerów samorządu.

481,00 zł

Opis:

Sprawdź, na czym polega nowoczesny, szybki i fachowy sposób dostarczania informacji do samorządów!

Pismo Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA towarzyszy samorządom od 1990 roku. Mamy największe doświadczenie. Mimo to stale zmieniamy się i dostosowujemy do wymagań naszych Czytelników. Skupiamy uwagę na sprawach, które najbardziej obchodzą jednostki samorządu terytorialnego:
- proces legislacyjny w instytucjach centralnych,
- praktyczne stosowanie prawa,
- poradnictwo i odpowiedzi na pytania prawne,
- finanse i gospodarka samorządu,
- informacje o życiu środowiskowym samorządowców.

Informujemy za pośrednictwem starannie redagowanego i nowoczesnego czasopisma, newslettera oraz strony internetowej.

Sprawdź, jakie wartości popularyzujemy w środowisku samorządowym

WSPÓLNOTA czynnie uczestniczy w kształtowaniu środowiska samorządowego. Organizujemy co roku Samorządowe Forum Kapitału i Finansów, w którym uczestniczą samorządowcy, najważniejsi urzędnicy rządowi oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z samorządami. Na podstawie naszych rankingów przyznajemy samorządom wyróżnienia i nagrody – stały się one najbardziej pożądanymi i prestiżowymi trofeami dla polskich samorządów. Współuczestniczymy w organizacji wielu imprez środowiskowych. Rocznie patronujemy dziesiątkom samorządowych wydarzeń, podnosząc ich rangę i poziom merytoryczny.

Sprawdź, jakie dodatkowe korzyści możesz uzyskać, stając się prenumeratorem WSPÓLNOTY!

WSPÓLNOTA to dostęp do informacji o szkoleniach i publikacjach specjalistycznych. We WSPÓLNOCIE znaleźć można także informacje o nowych książkach, raportach i innych publikacjach. Nasze wydawnictwo wydaje również specjalistyczne książki dedykowane samorządowi terytorialnemu. W ciągu roku organizujemy ponadto tematyczne konferencje, szkolenia, seminaria i debaty.