Prenumerata

Dwutygodnik WSPÓLNOTA, prenumerata ROCZNA na 2023 r. - wersja papierowa

Prenumerata:

1 rok

Wydanie:

papierowe

Dostępność:

w magazynie

Najważniejszy w Polsce dwutygodnik w całości poświęcony jednostkom samorządu terytorialnego. Tworzony przez ekspertów i dziennikarzy dostarcza fachową wiedzę niezbędną urzędnikom w codziennej pracy. Jest obowiązkową lekturą wszystkich pracowników urzędu, radnych i partnerów samorządu.

1.300,00 zł

Opis:

Sprawdź, jakie korzyści możesz uzyskać stając się prenumeratorem WSPÓLNOTY!

WSPÓLNOTA to dostęp do informacji o szkoleniach i publikacjach specjalistycznych. We WSPÓLNOCIE znaleźć można także informacje o nowych książkach, raportach i innych publikacjach. Nasze wydawnictwo wydaje również specjalistyczne książki dedykowane samorządowi terytorialnemu. W ciągu roku organizujemy ponadto tematyczne konferencje, szkolenia, seminaria i debaty.

Sprawdź, na czym polega nowoczesny, szybki i fachowy sposób dostarczania informacji do samorządów!

WSPÓLNOTA towarzyszy samorządom od 1990 roku. Mamy największe doświadczenie. Mimo to stale zmieniamy się i dostosowujemy do wymagań naszych Czytelników. Skupiamy uwagę na sprawach, które najbardziej obchodzą naszych Czytelników: - proces legislacyjny w instytucjach centralnych, - praktyczne stosowanie prawa, - poradnictwo i odpowiedzi na pytania prawne, - finanse i gospodarka samorządu, - informacje o życiu środowiskowym samorządowców. Informujemy za pośrednictwem starannie redagowanego i nowoczesnego czasopisma, newslettera oraz strony internetowej.

Sprawdź, jakie wartości popularyzujemy w środowisku samorządowym

WSPÓLNOTA czynnie uczestniczy w kształtowaniu środowiska samorządowego. Organizujemy co roku Samorządowe Forum Kapitału i Finansów, w którym uczestniczą samorządowcy, najważniejsi urzędnicy rządowi oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z samorządami. Na podstawie naszych rankingów przyznajemy samorządom wyróżnienia i nagrody – stały się one najbardziej pożądanymi i prestiżowymi trofeami dla JST. Współuczestniczymy w organizacji wielu imprez środowiskowych. Rocznie patronujemy dziesiątkom samorządowych wydarzeń, podnosząc ich rangę i poziom merytoryczny.


DOŁĄCZAJĄC DO GRONA PRENUMERATORÓW W 2023 R. ZYSKUJESZ:

■ BEZPŁATNY STAŁY DODATEK „KURIER PRAWNY”
Kompleksowo omawia najważniejsze zmiany, analizuje ich skutki oraz przypomina o ważnych terminach. Zawiera artykuły szczegółowo omawiające ważne i aktualne zagadnienia prawne.

■ BEZPŁATNY DOSTĘP DO WYDAŃ ARCHIWALNYCH WSPÓLNOTY
25 lat archiwum, w którym znajdują się analizy, odpowiedzi na pytania prawne, wywiady oraz informacje samorządowe w wersji elektronicznej dostępne 24/h.

■ BEZPŁATNE PORADY PRAWNE
Nasi prawnicy czekają na pytania od prenumeratorów. Odpowiedzi udzielane są pisemnie, a najciekawsze z nich dodatkowo publikowane na łamach WSPÓLNOTY

■ BEZPŁATNY DOSTĘP DO WYDANIA ELEKTRONICZNEGO
Przy zakupie 10 prenumerat otrzymają Państwo dostęp do wydania elektronicznego WSPÓLNOTY, dzięki czemu lektura pisma możliwa jest również na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.

■ BEZPŁATNE SZKOLENIA ONLINE DOSTĘPNYCH 24H/7
Każdy prenumerator wyrażający chęć uczestnictwa w szkoleniach otrzyma link aktywacyjny do stworzonej przez nas platformy szkoleniowej. Każde szkolenie trwa 60–90 minut. Po każdym szkoleniu użytkownik będzie miał możliwość wygenerować zaświadczenie o jego ukończeniu, a z Biblioteki Wiedzy pobrać prezentację i materiały uzupełniające.

Lista szkoleń na 2023 r. znajduje się TUTAJ


Prenumeratę możesz zamówić w naszym sklepie internetowym lub za pomocą formularza!

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane