Prenumerata

Dwutygodnik WSPÓLNOTA, prenumerata PÓŁROCZNA na 2023 r. - wersja elektroniczna

Prenumerata:

6 miesięcy

Wydanie:

elektroniczne

Dostępność:

w magazynie

Najważniejszy w Polsce dwutygodnik w całości poświęcony jednostkom samorządu terytorialnego. Tworzony przez ekspertów i dziennikarzy dostarcza fachową wiedzę niezbędną urzędnikom w codziennej pracy. Jest obowiązkową lekturą wszystkich pracowników urzędu, radnych i partnerów samorządu.

585,00 zł

Opis:

Sprawdź, na czym polega nowoczesny, szybki i fachowy sposób dostarczania informacji do samorządów!

Pismo Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA towarzyszy samorządom od 1990 roku. Mamy największe doświadczenie. Mimo to stale zmieniamy się i dostosowujemy do wymagań naszych Czytelników. Skupiamy uwagę na sprawach, które najbardziej obchodzą jednostki samorządu terytorialnego:
- proces legislacyjny w instytucjach centralnych,
- praktyczne stosowanie prawa,
- poradnictwo i odpowiedzi na pytania prawne,
- finanse i gospodarka samorządu,
- informacje o życiu środowiskowym samorządowców.

Informujemy za pośrednictwem starannie redagowanego i nowoczesnego czasopisma, newslettera oraz strony internetowej.


DOŁĄCZAJĄC DO GRONA PRENUMERATORÓW W 2022 R. OTRZYMASZ DODATKOWO:

■ BEZPŁATNY DODATEK „GŁOS GMIN WIEJSKICH”
Cykliczny dodatek poruszający tematy z zakresu oświaty, biznesu, infrastruktury, sportu, kultury oraz zagadnień prawnych specjalnie sprofilowanych dla samorządowców z gmin wiejskich. Zawiera praktyczne zagadnienia, przykłady oraz opisy dobrych praktyk pomocnych w codziennym funkcjonowaniu gminy wiejskiej.

■ BEZPŁATNY STAŁY DODATEK „KURIER PRAWNY”
Kompleksowo omawia najważniejsze zmiany, analizuje ich skutki oraz przypomina o ważnych terminach. Zawiera artykuły szczegółowo omawiające ważne i aktualne zagadnienia prawne.

■ BEZPŁATNY DOSTĘP DO WYDAŃ ARCHIWALNYCH WSPÓLNOTY
25 lat archiwum, w którym znajdują się analizy, odpowiedzi na pytania prawne, wywiady oraz informacje samorządowe w wersji elektronicznej dostępne 24/h.

■ BEZPŁATNE PORADY PRAWNE
Nasi prawnicy czekają na pytania od prenumeratorów. Odpowiedzi udzielane są pisemnie, a najciekawsze z nich dodatkowo publikowane na łamach WSPÓLNOTY

■ BEZPŁATNY DOSTĘP DO WYDANIA ELEKTRONICZNEGO
Przy zakupie 10 prenumerat otrzymają Państwo dostęp do wydania elektronicznego WSPÓLNOTY, dzięki czemu lektura pisma możliwa jest również na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.

BEZPŁATNE SZKOLENIA ON-LINE DOSTĘPNYCH 24H/DOBĘ
Każdy prenumerator wyrażający chęć uczestnictwa w szkoleniach otrzyma link aktywacyjny do stworzonej przez nas platformy szkoleniowej. Każde szkolenie trwa 60–90 minut. Po każdym szkoleniu użytkownik będzie miał możliwość wygenerować zaświadczenie o jego ukończeniu, a z Biblioteki Wiedzy pobrać prezentację i materiały uzupełniające.


Sprawdź, jakie wartości popularyzujemy w środowisku samorządowym

WSPÓLNOTA czynnie uczestniczy w kształtowaniu środowiska samorządowego. Organizujemy co roku Samorządowe Forum Kapitału i Finansów, w którym uczestniczą samorządowcy, najważniejsi urzędnicy rządowi oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z samorządami. Na podstawie naszych rankingów przyznajemy samorządom wyróżnienia i nagrody – stały się one najbardziej pożądanymi i prestiżowymi trofeami dla polskich samorządów. Współuczestniczymy w organizacji wielu imprez środowiskowych. Rocznie patronujemy dziesiątkom samorządowych wydarzeń, podnosząc ich rangę i poziom merytoryczny.

Sprawdź, jakie dodatkowe korzyści możesz uzyskać, stając się prenumeratorem WSPÓLNOTY!

WSPÓLNOTA to dostęp do informacji o szkoleniach i publikacjach specjalistycznych. We WSPÓLNOCIE znaleźć można także informacje o nowych książkach, raportach i innych publikacjach. Nasze wydawnictwo wydaje również specjalistyczne książki dedykowane samorządowi terytorialnemu. W ciągu roku organizujemy ponadto tematyczne konferencje, szkolenia, seminaria i debaty.

Prenumeratę możesz zamówić w naszym sklepie internetowym lub za pomocą formularza!

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane