Miesięcznik "Wspólnota Mieszkaniowa"

Miesięcznik WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA, prenumerata ROCZNA na 2023 r. – wersja elektroniczna

Prenumerata:

1 rok

Wydanie:

elektroniczne

Dostępność:

w magazynie

Wspólnota Mieszkaniowa to profesjonalny poradnik dla:

• praktyków zarządzania nieruchomościami: licencjonowanych zarządców, pracowników firm zarządzających,
• członków zarządów wspólnot mieszkaniowych,
• pracowników wydziałów gospodarki komunalnej w jednostkach samorządu terytorialnego, zakładów gospodarowania nieruchomościami, miejskich i gminnych zakładów komunalnych,
• towarzystw budownictwa społecznego,
• spółdzielni mieszkaniowych,
• osób studiujących zarządzanie nieruchomościami.

540,00 zł

Opis:

Miesięcznik „Wspólnota Mieszkaniowa”

Specjalistyczne pismo poświęcone zarządzaniu nieruchomościami mieszkaniowymi. Omawia prawne, praktyczne, finansowe oraz techniczne aspekty zarządzania takimi nieruchomościami. Miesięcznik jest skierowany głównie do zarządców nieruchomości mieszkaniowych, a także do członków zarządów wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, TBS-ów, administracji budynków należących do samorządu i Skarbu Państwa, a także do wszystkich osób zainteresowanych funkcjonowaniem rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce.


PRENUMERUJĄC MIESIĘCZNIK „WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA” W 2023 ROKU ZYSKUJESZ:

1. DOSTĘP DO  SZKOLEŃ ONLINE

Każdy prenumerator wyrażający chęć uczestnictwa w szkoleniach otrzyma link aktywacyjny do stworzonej przez nas platformy szkoleniowej, w której umieściliśmy ponad 40 szkoleń online. Każde szkolenie trwa 60–90 minut. Po każdym szkoleniu użytkownik będzie mógł pobrać prezentację i materiały uzupełniające szkolenie z Biblioteki Wiedzy.

2. PORTAL WIEDZY MIESIĘCZNIKA „WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA”

PORTAL WIEDZY to narzędzie wspierające zarządców nieruchomości w swojej pracy. To kompendium wiedzy zawierające ponad 1900 artykułów, komentarzy, aktów prawnych, orzeczeń sądowych, interpretacji podatkowych, wzorów dokumentów i innych materiałów uzupełniających zasób informacji niezwykle potrzebnych w zarządzaniu nieruchomościami.


Myślisz o większej liczbie prenumerat? Uzyskaj 15% rabatu przy zamówieniu! Dowiedz się więcej pisząc na adres: prenumerata@municipium.com.pl

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane