Kalendarze

Vademecum Samorządu Terytorialnego - Kalendarz na 2023 r.

Dostępność:

w magazynie

Profesjonalny kalendarz VADEMECUM SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO to znakomite narzędzie dla pracowników JST, radnych i partnerów samorządowych usprawniające organizację urzędu.

Dostępny w sprzedaży tylko w kolorze grafitowym!

Format: A5
Okładka: ekoskóra

Istnieje możliwość wykonania tłoczenia herbu i nazw własnych (prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt w tej sprawie z działem handlowym - handlowy@municipium.com.pl)

59,99 zł

Opis:

Vademecum Samorządu Terytorialnego to kalendarz dla pracowników urzędów, radnych i partnerów samorządu.

Dostępny tylko w kolorze grafitowym  (czerwonego i granatowego brak już w magazynie)

Kalendarium:
• Niezbędne wsparcie w organizacji dnia – każdy dzień umieszczony jest na osobnej stronie kalendarza
• Praktyczny całoroczny terminarz niezastąpiony w samorządowej działalności – zawiera daty składania sprawozdań, wniosków, zbiorczych zestawień
• Wszystkie informacje w jednym miejscu

Część merytoryczna zawiera 2 artykuły:

DANE OSOBOWE PUBLIKOWANE W BIULETYNIE INFORMACJI PUBLICZNEJ – PROBLEMY I NIEPRAWIDŁOWOŚCI

Ochrona danych osobowych to ważny oraz newralgiczny aspekt działalności JST. Opracowanie podpowiada, jak uniknąć nieprawidłowości i błędów związanych z niewłaściwym zamieszczaniem informacji w BIP czy niewykonywaniem obowiązków informacyjnych oraz nieadekwatnym przetwarzaniem danych przez administratorów. Przedstawia analizę tych zagadnień dokonaną przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

PROBLEMY I BŁĘDY W PROWADZENIU DOKUMENTACJI PRACOWNICZEJ W SAMORZĄDACH

Przepisy w zakresie zakładania akt osobowych, ich prowadzenia i przechowywania, czyli dotyczące dokumentacji pracowniczej, obowiązują od 1 stycznia 2019 r. Nadal jednak pojawia się wiele pytań i wątpliwości związanych z ich wykładnią i praktycznym stosowaniem w urzędach oraz jednostkach organizacyjnych JST. Szczególnie dotyczy to katalogu danych, jakich pracodawcy mogą żądać od osób ubiegających się o pracę oraz już zatrudnionych.  Praktyka wskazuje, że nadal są problemy z prowadzeniem akt osobowych – pomagamy je rozwiązać.

 

Część informacyjna:

Niezwykle praktyczny, podany w uporządkowanej formie zbiór teleadresowy (adresy, telefony, faksy, e-maile, strony www) obejmujący m.in. parlament, ministerstwa i urzędy centralne oraz wojewódzkie, ogólnopolskie i lokalne organizacje samorządowe, agencje, fundacje, fundusze, stowarzyszenia samorządowe

Dodatkowo istnieje możliwość wykonania tłoczenia herbu i nazw własnych (ceny ustalane są indywidualnie - prosimy o kontakt w tej sprawie z działem handlowym)

Kontakt z działem handlowym:
tel. (22) 242 80 10, (22) 242 80 51
faks (22) 858 84 37, (22) 242 80 57
handlowy@municipium.com.pl

Możliwość zamówienia kalendarza również za pomocą formularza.

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane