Kalendarze

Vademecum Dyrektora Szkoły - kalendarz na rok szkolny 2023/2024

Dostępność:

w magazynie

Kalendarz Vademecum Dyrektora Szkoły 2023/2024 to jedyny na rynku kalendarz dla dyrektorów szkół i przedszkoli z aktualną, obszerną i niezwykle praktyczną częścią informacyjną.

Oprawa - ekoskóra
Format: B5

Dostępny już tylko w kolorze granatowym

30,00 zł

Opis:

Vademecum Dyrektora Szkoły to niezwykle przydatne narzędzie w codziennej pracy dla każdego dyrektora i jego zastępcy oraz nauczycieli i osób zarządzających oświatą.

 

Atutem kalendarza jest komplet przydatnych, praktycznych informacji dotyczących wydarzeń i procedur związanych z życiem uczniów, takich jak: olimpiady, pomoc stypendialna i materialna. Znajdą w nim Państwo opisy projektów i programów kampanii ekologicznych. Do tego bogata baza teleadresowa, zawierająca m.in. wykaz organizacji, fundacji, stowarzyszeń działających na rzecz edukacji, oświaty i wychowania.

Na szczególną uwagę zasługuje przewodnik po ogólnopolskich stypendiach dostępnych w roku szkolnym 2023/2024 - kryteria i procedury ich przyznawania, adresaci i zakres pomocy. A także wykaz stron internetowych instytucji i programów oferujących wsparcie finansowe dla uczniów.

W kalendarium znajdą Państwo wykaz rocznic i obchodów 2023-2030 r. oraz opisy świąt narodowych, okolicznościowych i religijnych. Przygotowaliśmy również kalendarz ekologiczny oraz tabelaryczny wykaz ważniejszych dat w roku szkolnym.

NOTATKI DYREKTORA SZKOŁY:

> Tygodniowy rozkład zajęć
> Lista nauczycieli
> Grafik hospitacji
> Terminarz posiedzeń Rady Pedagogicznej
> Skład Rady Szkoły
> Skład Rady Rodziców

Kalendarz zawiera:

> Ważne daty w roku szkolnym 2023/2024
> Kalendarz ekologiczny oraz spis projektów, programów kampanii ekologicznych
> Wykaz olimpiad
> Wykaz rocznic i obchodów 2023-2030
> Święta narodowe, religijne i okolicznościowe
> Święta ruchome w latach 2023-2030

Kalendarz Vademecum Dyrektora Szkoły to profesjonalne narzędzie dla dyrektorów szkół, ich zastępców, nauczycieli oraz osób zarządzających oświatą w urzędach samorządowych.

Dostępny kolorze: granatowym.

Zamówienia należy składać w sklepie internetowym lub za pomocą formularza

Aby zapewnić prawidłowe działanie i wygląd niniejszego serwisu oraz aby go stale ulepszać, stosujemy takie technologie jak pliki cookie oraz usługi firm Adobe oraz Google. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na wykorzystanie tych technologii.

Zgoda na wszystkie
Zgoda na wybrane