Kalendarze

Vademecum Dyrektora Szkoły - kalendarz na rok szkolny 2021/2022

Dostępność:

w magazynie

Kalendarz Vademecum Dyrektora Szkoły 2021/2022 to jedyny na rynku kalendarz dla dyrektorów wszystkich rodzajów szkół z aktualną, obszerną i niezwykle praktyczną częścią informacyjną.

Format: B5
Oprawa: twarda

Dostępny w kolorach:
- granatowym
- czerwonym

49,90 zł

Opis:

Vademecum Dyrektora Szkoły to niezwykle przydatne narzędzie w codziennej pracy dla każdego dyrektora i jego zastępcy, a także nauczyciela.

Atutem kalendarza jest komplet przydatnych, praktycznych informacji dotyczących wydarzeń i procedur związanych z życiem uczniów, takich jak: olimpiady, pomoc stypendialna i materialna. Znajdą w nim Państwo opisy projektów, programów i kampanii edukacyjnych. Do tego bogata baza teleadresowa, zawierająca m.in. wykaz organizacji, fundacji, stowarzyszeń działających na rzecz edukacji, oświaty i wychowania.

Na szczególną uwagę zasługuje przewodnik po stypendiach, wskazujący konkretne stypendia, ich adresatów oraz kryteria i procedury przyznawania wsparcia finansowego z wielu źródeł.

W kalendarium znajdą Państwo opisy świąt narodowych, okolicznościowych i religijnych. Przygotowaliśmy również kalendarz ekologiczny oraz tabelaryczny wykaz ważniejszych dat w roku szkolnym.

NOTATKI DYREKTORA SZKOŁY:

Tygodniowy rozkład zajęć
Lista nauczycieli
Grafik hospitacji
Terminarz posiedzeń Rady Pedagogicznej
Skład Rady Szkoły
Skład Rady Rodziców

Kalendarz zawiera:

Organizację roku szkolnego 2021/2022
Święta narodowe, religijne i okolicznościowe
Ważniejsze daty w roku szkolnym 2021/2022
Kalendarz ekologiczny
Tabele pozwalające w uporządkowany sposób zaplanować rok szkolny 2021/2022

Kalendarz Vademecum Dyrektora Szkoły to profesjonalne narzędzie dla dyrektorów szkół, ich zastępców, nauczycieli oraz osób zarządzających oświatą w urzędach samorządowych.

Dostępny w dwóch kolorach: czerwonym i granatowym

Zamówienia należy składać w sklepie internetowym lub za pomocą formularza